Treener

TREENER  INGA JÄRV
Ma olen õnnelik inimene, sest saan teha  just  seda, millest lapsepõlves unistasin :)
Koerte vastu olen ma sügavat ja lakkamatut huvi tundnud terve oma teadliku elu, siiski sain oma esimese koera alles siis, kui olin 17.-aastane. Sinnamaani tuli rahulduda väheste kättesaadavate koeraraamatute kaanest kaaneni pähe õppimisega.
2001.a oli mul õnn minna koerte koolitamist õppima ja hiljem dressuuriinstruktorina tööle Eesti ühe vaieldamatult parima koerte koolitaja pr. Aliftina (Alla) Petrova juurde, kellelt sain väga hea baasi koerte psühholoogia ja koolitusmeetodite osas. Olen väga tänulik, et just Alla oli mu esimene õpetaja!
Alates 2001.aastast on koertega ja koeraomanikega töötamine ning nende koolitamine minu igapäevane põhitöö, olles samas ka mu hobi ja elustiil. Alates 2006. aastast olen täielikult pühendunud agilityle.
Alustasin agility treeningutega 2003.a. suvel, esimesed 2 õpilast osalesid oma koertega edukalt Eesti esimesel agility eksamil 2004 jaanuaris. Ajavahemikul 2004-2008 on minu õpilastest võistlustel aktiivselt osalenud ca 30 võistluspaari. Kahjuks on mitmed perspektiivikad võistluspaarid pidanud agilityst erinevatel põhjustel ka loobuma.
Alates 2003. aastast olen järjepidevalt agility treeninguid teinud, lühike paus tekkis sisse 2006. aastal seoses pisitütre sünniga. 2007. aastal tegin õpilastele agilitykoolitusi ca 240 tundi, 2008. aastal ca 400 tundi aastas.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar